Realizace


Rolovací roleta jako dveře

Dodání a montáž rolovací rolety na zahradní domek, která slouží jako dveře. Roleta se navíjí do samonosného boxu, je ovládaná elektricky klíčovým spínačem. 

Více


Exteriérová stínící technika

V tomto videu je výběr našich realizací s venkovní stínící technikou. Slouží k tomu, aby si zákazník udělal představu o rozdílech produktú, které slouží k venkovnímu zastínění.

Více


Interiérová stínicí technika

Dodání a montáž interiérové stínící techniky (žaluzie, rolety, římské rolety, rolety den-noc, japonské stěny, závěsy, plissé žaluzie, dřevěné žaluzie ) v Olomouci, Prostějově, Přerově a celém Olomouckém a částečně Zlínském kraji. Osobní konzultace, zaměření a zpracování cenové nabídky. Po domluvě zadávám do výroby a konečná realizace s předáním funkčního díla.

Více


Japonská stěna k rozdělení místnosti

Dodání a montáž japonské posuvné stěny do bytu v Olomouci. Japonská stěna má rozdělit místnost. Ve vodícím profilu je pět látkových panelů. Jsou ovládané tahem za látku. Aby nedošlo k ušpinění látky, jsou použity magnetické madla.

Více

Plisé žaluzie

Dodání a montáž plissé žaluzií do oken rodinného domu v Rovensku. Plissé žaluzie se ovládají horním nebo spodním hliníkovým profilem a jejich hlavní výhodou je jejich variabilita stínění. Vyrábí se i ve variantě blackout, což je plně stínící látka.

 
   

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.