Pergoly

Zahradní pergoly vyrobené z hliníku jsou díky svým vlastnostem stále oblíbenější. A pokud jsou hliníkové pergoly navíc doplněné o stahovací střechu, zdá se tato kombinace neporazitelná. Takto řešené zastínění terasy vás ochrání před ostrým sluncem i deštěm. Navíc s výrobou na míru a zárukou 5 let.

   

PERGOLA LINIE

Jediná pergola z hliníku určená i k ochraně před deštěm díky potahu z pevného PVC, těsnění a okapu.

                         

               Detail produktu

PERGOLA CUBOLA

Cubola je jedinečná hliníková pergola pro náročné zákazníky. Zaujme především možností naklápění zastřešení. Díky tomu je vhodná i pro zastínění nízkého slunce.

                                                      Detail produktu

PERGOLA LATIN

Díky své jedinečné konstrukci nachází tato zahradní pergola uplatnění při krytí teras u zdi domů, restauračních zahrádek i stínění v historické zástavbě.

                        Detail produktu

     

PERGOLA ZEN

Pergola Zen je modulární pergola elegantního a moderního vzhledu. Díky své jedinečné konstrukci nachází tato markýza uplatnění při krytí restauračních ploch a zastřešení teras rodinných domků.

                                   

       Detail produktu

VERANDA BOX PERGOLA

Veranda Box je ideální řešení pro terasy. Nabízí skvělý poměr kvality a ceny. Ochrání terasy před úporným sluncem i jemným deštěm. I přesto, že potah šikovně schová do bytelné kazety, je celkový vzhled spíše subtilní. 

                                                       Detail produktu

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

5 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT HLINÍKOVOU PERGOLU K DOMU

Pergola se stahovací střechou patří mezi nejmodernější a nejvariabilnější zastínění. Standardně je namontovaná u zdi domu, ale není výjimkou ani samostatně stojící provedení.

  • Stahovací střecha – Ručně nebo motorem si můžete regulovat stažení nebo zatažení střechy. Už žádné stěhování lehátka na sluníčko nebo ukrývání zahradního nábytku před deštěm.
  • Možnost úplného zavření pergoly – každou pergolu můžete doplnit například o screenové rolety. Ty vám umožní zastínit nízké slunce a stejně tak odklonit nepříjemný vítr.
  • Dlouhá životnost.
  • Vysoká odolnost proti vlivům počasí, zejména větru.
  • Záruka 5 let.

LÁTKA NA ZAHRADNÍ PERGOLU

Na zastřešení pergoly jsou využité stejné látky jako na markýzy. Ochrání tak skvěle proti slunci a mírnému dešti. Jestliže hledáte zastřešení odolné i vůči silnějšímu dešti, podívejte se na model pergoly Linie (potah je vyroben z pevného PVC).

PERGOLA KE ZDI I DO VOLNÉHO PROSTORU

KE ZDI DOMU

V našich zeměpisných šířkách je terasa většinou umístěná u domu. Nejčastěji tak řešíme zastínění právě takového posezení. 

                Pergola Linie u zdi domu

pergola Linie u zdi

DO VOLNÉHO PROSTORU

Zatímco markýza musí být vždy upevněna přímo na zdi domu, pergola nabízí širší možnosti montáže. Modely ZEN, Cubola a Latin lze doplnit o další nosné sloupy a montovat samostojně například uprostřed zahrady.

 Pergola Cubola volně stojící

volně stojící pergola Cubola

ŠIROKÉ MOŽNOSTI POUŽITÍ

Jsme výrobce. Proto jsou naše možnosti montáže markýz i pergol téměř neomezené. Jestliže potřebujete vyřešit atypické zastínění terasy, neváhejte nás kontaktovat.

kvalitnizastineni.cz

Kontaktujte nás

KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o.

Bezejmená 138

783 75 Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: 608 883 235

Sdílejte s námi

Sdílejte náš web na sociálních sítích

.

.

.

.

.

.